Fašiangový karneval

Fašiangy sú obdobím, ktoré sa vyznačuje maškarnými karnevalmi. A tak tomu bolo aj na našej základnej škole. V piatok 7.februára 2020 sa na našej ZŠ uskutočnil Fašiangový karneval, na ktorý sme sa všetci veľmi tešili. Žiaci sa na ňom predviedli v zaujímavých a veselých maskách, ktoré by im nejeden závidel. Žiaci sa tešili z pekných darčekov a aj z bohatej tomboly, ktorú nám venovali naši sponzori. Veselá nálada nás sprevádzala počas celej akcie. Mohli sme vidieť len usmiate tváričky našich žiakov. Bolo pre nich pripravené aj občerstvenie. Žiaci sa do sýtosti vytancovali pri skvelej hudbe. Nechýbalo ani ocenenie najkrajších masiek či najlepších tanečníkov.
Organizátori diskotéky ďakujú ostatným učiteľom za bezproblémový priebeh a deviatakom za prípravu karnevalu. Všetci sa už teraz tešíme na budúci rok a sme zvedaví, akými maskami nás opäť naši žiaci prekvapia.

Veľmi pekne ďakujeme nasledovným sponzorom: p. Záhončík, p. A.Drinková, p. M.Havlíčková, Potraviny Coop Jednota, Lekáreň p. J.Šajdík, rodina Gašparová, rodina Černová, p. Ľ.Janočková - Lahôdky, p. Ľ.Rothackerová, p. Mizerová-Potraviny, p. Čechová, p. I.Hyžová-Potraviny, p. B.Wallnerová, p. M.Hasáková, obchod p. Včelková, p. Plotová - Kvetinárstvo, p. V.Dobiašová - Potraviny, p. Nesnadná - Tisíc drobností, Fitness centrum, p. A.Baďurová, Potraviny p. S.Dobiašová, PNS pri Jednote, p.A.Petríková, p. K.Lipárová, p. A.Naštická, Búranský dvúr.